Jdi na obsah Jdi na menu
 

Střípky / Aktuality

SEKCE AKTUALITY: 

V Únějovicích 19.9. to bylo naprosto skvělé, a Atomic hrál prvně NA STADIONU!!! Vřelé díky všem místním i přespolním za nádherné přijetí a dvě fotky jako ochutnávka:

20200919_194537.jpg20200919_215821.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kralupy jsou odloženy na jaro 2021, je to Spanilá jízda Uniriders v rámci charitativní akce Nadace Unipetrolu, půlhodinové video z online verze akce:

 https://www.facebook.com/nadaceunipetrol/videos/3367533716644880/ 

(Atomic v čase 6:20 a 29:45)

Takže i nadále sledujte tyhlety ... nebeské jevy a úkazy na obloze! Sluníčko napoví, měsíček dopoví!

 

Zastaralá aktualita:

V sobotu 23.5.2020 v Horní Blatné se zjevil frontman Cody Honza Haško a zahrál několik pěkných a srdcervoucích countryovek včetně Atomického Napůl. Zlí jazykové sice tvrdí, že prý to byl Yetti, ale přes jistou podobu - Honzu přece poznáme, ne? Na důkaz připojuji dokumentační foto z umělcovy meditační chvilky ...

20200523_163538.jpg

Díky, Honzo, bylo to fakt milé. Bez prdele !!! 

 ---------------------------------------------------------------------------------------

SEKCE  MIMOCHODEM: 
v roce 2013 jsme se vrátili se starými písničkami z let sedmdesátých, v roce 2014 jsme opatřili českým textem Syntézu ( dnešní Carpe Diem ), a přidali jsme tři zbrusu nové písničky ( Trafalgar, Zelená, Záda bolí ).  První nová píseň roku 2015 se jmenuje Kančí song, další je pak Dívka s perlou (hudba OMEGA). V roce 2016 jsme přidali novou kompozici Delirium (divné je, že to přišlo až dva roky po Zelené) a konzervativnější rockovou Poprvé a naposledy, v srpnu na Velase  jsme uvedli Rubikon a v listopadu v Irské jsme poprvé zahráli Kočičí song ! A to není konec - ještě nás to nepustilo a hodláme přidat. Zkraje roku 2017 jsme měli plné ruce práce s natáčením 2CD "Napůl", takže tvorba nových písniček se zadrhla, ale už na Velase v srpnu jsme uvedli novou, převratnou věc - reggae Sukýnka, a nyní v prosinci hned dvě novinky, Manon a Jsme tady! Hned zkraje roku 2018 jsme přidali další dvě písničky, rokenrol Mařena a rozmarnou To se holkám neříká, v březnu v Rosnici další dva kousky, Prodavač snů a O vůni lítání, v květnu na Velase pak ještě přišla Dovolená v Cancúnu, v září v Zichově jsme zahráli novou věc s názvem Odyssea, a další novinku Tři kříže jsme uvedli v Meteoru! Tak už se nám toho nahromadilo tolik, že v listopadu 2019 jsme pokřtili nové CD "ATOMIC X"!
A s tvorbou hodláme otravovat dál, v roce 2020 jsme předvedli v Meteoru dvě nové písničky, Detektivku a Poslední a na Velase jsme přidali další novinku, Za vodou .... navíc s námi vystoupila Lucka Brožíková z Velasu a svým báječným hlasem oživila naše vystoupení víc, než kdyby přijela Tarja Turunen. Se nám to mooooc líbilo. Jestli najdeme společný čas, připravíme více společných písniček. Jednou novou (zatím ještě bez Lucky) už chystáme ....
 
SEKCE  DÍKŮVZDÁNÍ:
Když se Atomic po letech vracel na pódium, dost mu s tím pomohli kamarádi z kapely CODA, takže :  Martine, Honzo, Šobine, Ondro a Filipe - D Ě K U J E M E !
Mukino, děkujeme, že sis nás přála jako narozeninový dárek
a my jsme tak mohli po letech zase zahrát
Ježku, dík za fotky z první zkoušky po třiceti letech   
Díky všem, kteří navzdory Alzheimerovi nezapomněli !
 
A největší díky patří těm, kteří na ATOMIC ještě
přijdou, poslechnou si, zatančí si a snad i zatleskají...
T Ě Š Í M E   S E   N A   V Á S  !!!