Jdi na obsah Jdi na menu
 

Střípky / Aktuality

Pod Chebským mostem 2022 (doprovodný program MFF KV)

Akce byla báječná, počasí vyšlo i dost lidí přišlo - děkujeme všem, kteří nám pomohli stvořit moc hezký večer! Navíc Béďa s Amálkou točili ostošest, záznamy se zpracovávají ... malá ochutnávka na YouTube:

 

A ještě doporučení : bedlivě sledujte nebeské jevy a úkazy! A taky naše webovky.

 

Spanilá jízda Unipetrol ´22

Brutální horko, ale pěkný den! Na nemocnou Štěpánku se vybralo hodně peněz, ti co přišli nebo přijeli se bavili, Atomic zahrál (a moc rád) ... tak příští rok znova!

 

BandZone:

30.března

 to byly právě dva roky, co jsme se objevili na BandZone ... za tu dobu tam máme přes 11 000 návštěv a 20 000 poslechnutých písniček. Moc děkujeme všem vám, kteří jste se podívali a poslechli ! Vytrvejte !

Vaši kluci Atomici

 

Nové video na YouTube

Kamarád Honza Brunclík nám natočil v prosinci v Rosnici živou premiéru nové písničky - GM blues.Taková malá pocta našemu velkému oblíbenci Gary Mooreovi, který tu sice s námi už není, ale díky své muzice vlastně nikdy neodešel ....

https://youtu.be/4T0PS7nuiY4

 
   
 
   

 

 ATOMIC na SPOTIFY:

a taky na Amazon, Anghami, Apple Music, MediaNet, Boomplay, Deezer, Instagram/Facebook, YouTube Music, iHeartRadio, ClaroMusica, iTunes, KKBox, NetEase, Qobuz, Pandora, Saavn, Spotify, Tencent, Tidal, TikTok/Resso, Triller (beta), Soundtrack by Twitch, and Yandex Music (beta)

Artist name: ATOMIC CZ

Album title: ATOMIC X 2019                          Number of songs: 10

Album title: ATOMIC NAPŮL (2017) Vol.01   Number of songs: 10

Album title: ATOMIC NAPŮL (2017) Vol.02   Number of songs: 10

-----------------------------------------------------------------------------------------------

SEKCE  MIMOCHODEM: 

v roce 2013 jsme se vrátili se starými písničkami z let sedmdesátých, v roce 2014 jsme opatřili českým textem Syntézu ( dnešní Carpe Diem ), a přidali jsme tři zbrusu nové písničky ( Trafalgar, Zelená, Záda bolí ).  První nová píseň roku 2015 se jmenuje Kančí song, další je pak Dívka s perlou (hudba OMEGA). V roce 2016 jsme přidali novou kompozici Delirium (divné je, že to přišlo až dva roky po Zelené) a konzervativnější rockovou Poprvé a naposledy, v srpnu na Velase  jsme uvedli Rubikon a v listopadu v Irské jsme poprvé zahráli Kočičí song ! A to není konec - ještě nás to nepustilo a hodláme přidat. Zkraje roku 2017 jsme měli plné ruce práce s natáčením 2CD "Napůl", takže tvorba nových písniček se zadrhla, ale už na Velase v srpnu jsme uvedli novou, převratnou věc - reggae Sukýnka, a nyní v prosinci hned dvě novinky, Manon a Jsme tady! Hned zkraje roku 2018 jsme přidali další dvě písničky, rokenrol Mařena a rozmarnou To se holkám neříká, v březnu v Rosnici další dva kousky, Prodavač snů a O vůni lítání, v květnu na Velase pak ještě přišla Dovolená v Cancúnu, v září v Zichově jsme zahráli novou věc s názvem Odyssea, a další novinku Tři kříže jsme uvedli v Meteoru! Tak už se nám toho nahromadilo tolik, že v listopadu 2019 jsme pokřtili nové CD "ATOMIC X"!
A s tvorbou hodláme otravovat dál, v roce 2020 jsme stvořili Detektivku, Za vodou, Poslední, Nechte nás žít, Schoulenou (s Luckou Brožíkovou), v roce 2021 jsme udělali písničky Tak tohle budeme my, GM Blues a připravujeme Stačí jen chtít, Basovou sonátu ...  v žádném případě, rozhodně, se vším důrazem, nikdy, nijak a vůbec nekončíme!
 
SEKCE  DÍKŮVZDÁNÍ:
Když se Atomic po letech vracel na pódium, dost mu s tím pomohli kamarádi z kapely CODA, takže :  Martine, Honzo, Šobine, Ondro a Filipe - D Ě K U J E M E !
Mukino, děkujeme, že sis nás přála jako narozeninový dárek
a my jsme tak mohli po letech zase zahrát
Ježku, dík za fotky z první zkoušky po třiceti letech   
Díky všem, kteří navzdory Alzheimerovi nezapomněli !
 
A největší díky patří těm, kteří na ATOMIC ještě
přijdou, poslechnou si, zatančí si a snad i zatleskají...
T Ě Š Í M E   S E   N A   V Á S  !!!