Jdi na obsah Jdi na menu
 

Střípky

​ 14.1. 2021: dneska máme NAROZENINY! Věřte nebo ne, ale dnes je nám čtyřem Atomikům dohromady krásných 250 let!  Z celého srdce si gratulujeme !!!

--------------------------------------------------------------------------

V Únějovicích 19.9. to bylo naprosto skvělé, a Atomic hrál prvně NA STADIONU!!! Vřelé díky všem místním i přespolním za nádherné přijetí a dvě fotky jako ochutnávka:

20200919_194537.jpg20200919_215821.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kralupy jsou odloženy na jaro 2021, je to Spanilá jízda Uniriders v rámci charitativní akce Nadace Unipetrolu, půlhodinové video z online verze akce:

 https://www.facebook.com/nadaceunipetrol/videos/3367533716644880/ 

(Atomic v čase 6:20 a 29:45)

Takže i nadále sledujte tyhlety ... nebeské jevy a úkazy na obloze! Sluníčko napoví, měsíček dopoví!

 

Zastaralá aktualita:

V sobotu 23.5.2020 v Horní Blatné se zjevil frontman Cody Honza Haško a zahrál několik pěkných a srdcervoucích countryovek včetně Atomického Napůl. Zlí jazykové sice tvrdí, že prý to byl Yetti, ale přes jistou podobu - Honzu přece poznáme, ne? Na důkaz připojuji dokumentační foto z umělcovy meditační chvilky ...

20200523_163538.jpg

Díky, Honzo, bylo to fakt milé. Bez prdele !!! 

 ---------------------------------------------------------------------------------------

SEKCE  MIMOCHODEM: 
v roce 2013 jsme se vrátili se starými písničkami z let sedmdesátých, v roce 2014 jsme opatřili českým textem Syntézu ( dnešní Carpe Diem ), a přidali jsme tři zbrusu nové písničky ( Trafalgar, Zelená, Záda bolí ).  První nová píseň roku 2015 se jmenuje Kančí song, další je pak Dívka s perlou (hudba OMEGA). V roce 2016 jsme přidali novou kompozici Delirium (divné je, že to přišlo až dva roky po Zelené) a konzervativnější rockovou Poprvé a naposledy, v srpnu na Velase  jsme uvedli Rubikon a v listopadu v Irské jsme poprvé zahráli Kočičí song ! A to není konec - ještě nás to nepustilo a hodláme přidat. Zkraje roku 2017 jsme měli plné ruce práce s natáčením 2CD "Napůl", takže tvorba nových písniček se zadrhla, ale už na Velase v srpnu jsme uvedli novou, převratnou věc - reggae Sukýnka, a nyní v prosinci hned dvě novinky, Manon a Jsme tady! Hned zkraje roku 2018 jsme přidali další dvě písničky, rokenrol Mařena a rozmarnou To se holkám neříká, v březnu v Rosnici další dva kousky, Prodavač snů a O vůni lítání, v květnu na Velase pak ještě přišla Dovolená v Cancúnu, v září v Zichově jsme zahráli novou věc s názvem Odyssea, a další novinku Tři kříže jsme uvedli v Meteoru! Tak už se nám toho nahromadilo tolik, že v listopadu 2019 jsme pokřtili nové CD "ATOMIC X"!
A s tvorbou hodláme otravovat dál, v roce 2020 jsme stvořili Detektivku, Za vodou, Poslední, Nechte nás žít, Schoulenou (s Luckou Brožíkovou), na rok 2021 připravujeme Stačí jen chtít, Tak tohle budeme my, Basovou sonátu a rozhodně nekončíme!
Hlavně doufáme, že vám to brzo budeme moci zahrát naživo !!!!
 
SEKCE  DÍKŮVZDÁNÍ:
Když se Atomic po letech vracel na pódium, dost mu s tím pomohli kamarádi z kapely CODA, takže :  Martine, Honzo, Šobine, Ondro a Filipe - D Ě K U J E M E !
Mukino, děkujeme, že sis nás přála jako narozeninový dárek
a my jsme tak mohli po letech zase zahrát
Ježku, dík za fotky z první zkoušky po třiceti letech   
Díky všem, kteří navzdory Alzheimerovi nezapomněli !
 
A největší díky patří těm, kteří na ATOMIC ještě
přijdou, poslechnou si, zatančí si a snad i zatleskají...
T Ě Š Í M E   S E   N A   V Á S  !!!