Jdi na obsah Jdi na menu
 

Střípky

SEKCE AKTUALITY: 

 Tak jsme se 3.11. potkali v Meteoru se spoustou báječných fanynek, fanoušků a příznivců bigbítu a musím říct, že se nám to moc líbilo! Pohoda, krása, usměvavé tváře - to nás nabíjí a pohání k dalším vystoupením. Už teď se těšíme na Rosnici 1.12., přijďte všichni zas a vemte sebou další! Zase to pěkně rozsvítíme . ne ?
Hele co jsme měli za předskokana minule v Zíchově:

plakat-zichov.jpg

 
  Jo, a málem bych zapomněl:
bedlivě sledujte tyhlencty ... úkazy na obloze!
Hvězdičky napoví, Měsíček nezalže, Sluníčko vyjde, a Atomic určitě taky !
 
  ... a zde malá připomínka loňského velkého léta ...
 
SEKCE  MIMOCHODEM: 
v roce 2013 jsme se vrátili se starými písničkami z let sedmdesátých, v roce 2014 jsme opatřili českým textem Syntézu ( dnešní Carpe Diem ), a přidali jsme tři zbrusu nové písničky ( Trafalgar, Zelená, Záda bolí ).  První nová píseň roku 2015 se jmenuje Kančí song, další je pak Dívka s perlou (hudba OMEGA). V roce 2016 jsme přidali novou kompozici Delirium (divné je, že to přišlo až dva roky po Zelené) a konzervativnější rockovou Poprvé a naposledy, na Velase 20.8. jsme uvedli Rubikon a 11.11. v Irské jsme poprvé zahráli Kočičí song ! A to není konec - ještě nás to nepustilo a hodláme přidat. Zkraje roku 2017 jsme měli plné ruce práce s natáčením 2CD "Napůl", takže tvorba nových písniček se zadrhla, ale už na Velase v srpnu jsme uvedli novou, převratnou věc - reggae Sukýnka, a nyní v prosinci hned dvě novinky, Manon a Jsme tady! Hned zkraje roku 2018 jsme přidali další dvě písničky, rokenrol Mařena a svižnou To se holkám neříká, v březnu v Rosnici další dva kousky, Prodavač snů a O vůni lítání, v květnu na Velase pak ještě přišla Dovolená v Cancúnu, v září v Zichově jsme hráli novou věc s názvem Odyssea, a další novinku Tři kříže vám zahrajem v Meteoru! A s tvorbou budeme otravovat dál, dokud toho nebude dost na další CD. Se nám to nějak zalíbilo.
SEKCE  DÍKŮVZDÁNÍ:
Když se Atomic po letech vracel na pódium, dost mu s tím pomohli kamarádi z kapely CODA, takže :  Martine, Honzo, Šobine, Ondro a Filipe - D Ě K U J E M E !
Mukino, děkujeme, že sis nás přála jako narozeninový dárek
a my jsme tak mohli po letech zase zahrát
Ježku, dík za fotky z první zkoušky po třiceti letech   
Díky všem, kteří navzdory Alzheimerovi nezapomněli !
 
A největší díky patří těm, kteří na ATOMIC ještě
přijdou, poslechnou si, zatančí si a snad i zatleskají...
T Ě Š Í M E   S E   N A   V Á S  !!!